Rękodzieło dla dzieci

Niepowtarzalne zabawki tworzone z pasją przez polskich rękodzielników. Przejdź do katalogu oznaczonego miętowym listkiem z igłą i podziwiaj pracę artystów rzemieślników.    

 

Adopt an AnimalTUTAJ
 

Tworzone z miłością 

Babcia, która w blasku kominka, w rytmie wyznaczanym przez bujany fotel dzierga miniaturowy sweterek dla ukochanej lalki swojej wnuczki… Czy takie rzeczy gdziekolwiek jeszcze się dzieją? Pewnie nie. Jeśli kiedykolwiek w ogóle się działy, poza bajkowymi kadrami wykreowanymi przez romantycznych scenarzystów filmowych. Sweterki dla lalek możemy mieć teraz w każdym kolorze, w każdym rozmiarze i w każdych ilościach, jakie tylko sobie zaplanujemy. Wystarczy mieć odpowiednią ilość środków na ten cel, reszta nie stanowi już żadnego problemu. Sweterek przyleci do nas nawet z krańca sąsiedniego kontynentu. Na szczęście wraz z szeroką dostępnością produktów z całego świata znów zaczynamy doceniać rzemiosło. Przywiązujemy coraz większą uwagę do pochodzenia konkretnych produktów. Chcąc otaczać się pięknymi unikatowymi przedmiotami, poszukujemy artystów, których pracę coraz szczodrzej wynagradzamy. Zwracamy uwagę na okoliczności tworzenia przedmiotów codziennego użytku. Cenimy inicjatywę i zaangażowanie z jakimi powstawały oraz czas poświęcony na ich stworzenie. Z coraz większą świadomością podchodzimy do materiałów, z których wykonane zostały konkretne produkty.

Co więcej, znajdujemy wartość w niedoskonałościach wynikających z jednostkowej produkcji.
I doskonale!

My również, jako firma, chcemy promować takie właśnie podejście do artystycznego rzemiosła. Chcemy stwarzać możliwość obcowania z rękodziełem od najmłodszych lat, ponieważ wiemy, ile pozytywów dla rozwoju dziecka niesie to za sobą. W LESIE ZABAWEK gromadzimy piękne produkty wychodzące spod rąk rozmaitych polskich rękodzielników, których wytwory można znaleźć skrupulatnie przeszukując zasoby Internetu. Poza tym, wsółpracujemy również z artystami tworzącymi wyłącznie dla naszej firmy, których prace można zakupić  jedynie w naszym sklepie. Mamy świadomość ogromnych korzyści, jakie niesie ze sobą obcowanie z rękodziełem. Wiemy, że pośród naszych klientów również są entuzjaści takiego podejścia, zatem dzielimy się tym dobrem, gromadząc w naszym sklepie, poza dostępnymi hurtowo zabawkami, także unikatowe przedmioty tworzone z pasją.

 

Dlaczego warto?

NIEPOWTARZALNOŚĆ

W przeciwieństwie do fabrycznie wytwarzanych przedmiotów, nie istnieją dwa identyczne produkty rękodzielnicze. 

KREATYWNOŚĆ

Kontakt z rękodziełem rozbudza wyobraźnię i zapala w odbiorcy twórczy entuzjazm. 

DOCENIanie TWÓRCÓW

Obcowanie z rękodziełem uczy szacunku do pracy ludzkich rąk oraz pozwala wesprzeć rodzimych artystów. 

PIĘKNO

Kontakt z rękodziełem kształtuje poczucie estetyki oraz uwrażliwia na otaczające nas piękno.